CONTACT US

Contact us

INQUIRE HERE

Our Team

Jyri Rahikainen

partner
CEO

040 575 3665

jyri.rahikainen@communicare.fi

Tom Lindroos

partner
SALES & PRODUCTION

050 464 9414

tom.lindroos@communicare.fi

Tuomo Lahti

partner
ict-DIRECTOR

050 464 9417

tuomo.lahti@communicare.fi

Henrika Vikström-Laattala

DEVELOPMENT & TRAINING, b2b & b2c advisor

040 661 7165

henrika.vikstrom-laattala@communicare.fi

Nina Rasehorn

hr- RECRUITMENT MANAGER

044 742 5993

nina.rasehorn@communicare.fi

Seppo Savela

CUSTOMER SERVICE AND PRODUCT MANAGER

044 495 6694

seppo.savela@communicare.fi

Topi Jaakola

KEY ACCOUNT MANAGER

040 575 3062

topi.jaakola@communicare.fi

Team Leaders

Hanna Leskinen

TEAM LEADER

044 754 1048

hanna.leskinen@communicare.fi

Mirva Tekkala

TEAM LEADER

044 757 7847

mirva.tekkala@communicare.fi

Satu Savio

TEAM LEADER

044 757 9973

satu.savio@communicare.fi

Suvi Karppinen

TEAM LEADER

044 755 0941  

suvi.karppinen@communicare.fi

Hae meille töihin

Lähetä avoin hakemus

CONTACT US TODAY!

Contact Form

    Ota yhteyttä