TARJOUSPYYNTÖ

Yhteystiedot

Ota yhteyttä

Tiimimme

Jyri Rahikainen

partner
toimitusjohtaja

040 575 3665

jyri.rahikainen@communicare.fi

Tom Lindroos

partner
myynti- ja tuotantojohtaja

050 464 9414

tom.lindroos@communicare.fi

Tuomo Lahti

partner
ict-johtaja

050 464 9417

tuomo.lahti@communicare.fi

Nina Rasehorn

HR- JA REKRYTOINIPÄÄLLIKKÖ

044 742 5993

nina.rasehorn@communicare.fi

Seppo Savela

asiakaspalvelu- ja tuotepäällikkö

044 495 6694

seppo.savela@communicare.fi

Topi Jaakola

AVAINASIAKASPÄÄLLIKKÖ

040 575 3062

topi.jaakola@communicare.fi

Tiiminvetäjät

Hanna Leskinen

tiiminvetäjä

044 754 1048

hanna.leskinen@communicare.fi

Satu Savio

tiiminvetäjä

044 757 9973

satu.savio@communicare.fi

Hae meille töihin

Lähetä avoin hakemus

OTA YHTEYTTÄ

Ota yhteyttä


    Työllistämme yli 100 henkilöä ympäri Suomen.

    Yhteystiedot

    info@communicare.fi

    Y-tunnus: 2439114-9

    Etätuki
    Ota yhteyttä